• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Методична робота

Науково-методична проблема

учителів району:

«Розвиток

професійної компетентності

педагогічних працівників району

як чинник

забезпечення якісної освіти

і умова формування інноваційного

освітнього середовища»

Науково-методична проблема

школи:

«Соціалізація особистості

на засадах створення сприятливого

освітнього середовища

в умовах

компетентнісного підходу»

І рік роботи

Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів

в структурі методичної роботи району у 2018-2019 навчальному році

/Files/images/novini2018-19/2018-11-13_131126.jpg

Школа є опорним закладом з науково-методичних проблем:

- «Розвиток та реалізація творчості вчителя в рамках внутрішкільної методичної роботи» (опорний заклад);
- «Громадянська освіта та виховання як засіб формування активної позиції особистості, набуття досвіду громадянських дій» (Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуб-ської ЗШ І-ІІІ ступенів);
- «Формування культури здорового способу життя та ключових компетентностей як умова розвитку особистості» (Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ступенів, філія Новостародуб-ської ЗШ І-ІІІ ступенів).

Школа є базовим закладом з напрямків:

- превентивне виховання з проблеми «Забезпечення набуття учнівською молоддю особистого досвіду реалізації прав і виконання обов’язків у моральних і правових взаємовідносинах» (опорний заклад);
- упровадження європейських стандартів превентивної освіти (опорний заклад);
- упровадження превентивного проекту «Захисти себе від ВІЛ» (опорний заклад, Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ступенів, філія Новостародуб-ської ЗШ І-ІІІ ступенів).);
- основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та ЦЗ (Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ступенів, філія Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів);
- викладання фізики (Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ступенів, філія Новостародуб-ської ЗШ І-ІІІ ступенів).

На базі закладу працюють творчі лабораторії:

- з управлінської діяльності з проблеми «Ефективне управління закладом в умовах упровадження Нової української школи»; Керівник: ПОЗИВАЙ О. А., завідувач Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародуб-ської ЗШ І-ІІІ ступенів
- з управлінської діяльності заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Розвиток професійної компетентності вчителя в умовах упровадження Нової української школи».
Керівник ПУСТОВОЙТЕНКО Р.М., заступник директора з НВР Новостародуб-ської ЗШ І-ІІІ ступенів

Слухачі районних шкіл комп’ютерної грамотності

для педагогічних працівників району

Гущина І. В., Мосієнко Т. В. -
учителів-предметників, які використовують у навчально-виховному процесі SMART дошки, керівник БОНДАРЄВА Н. П. з проблеми «Хмарні технології в роботі вчителя-предметника» (31.10; 27.03)
Узлова Л. Д. -
шкільних бібліотекарів, керівник ОРАНСЬКА І. В. з проблеми «Використання ІКТ у роботі шкільного бібліотекаря» (Дистанційно)
Дяченко С. Д. -
учителів географії, керівник ОШЕГА З.С. з проблеми «Використання технологій Веб 2.0 у роботі вчителя географії» (листопад, грудень 2018 року; січень, лютий 2019 року)
Мосієнко Т. В. –
учителів математики та фізики, керівник ОРАНСЬКА І.В. з проблеми «WEB-комунікації як необхідна складова STEM-освіти в роботі вчителів фізики і математики» (29.10; 25.03)
Компанієць В.В. –
учителів, які викладають в перших класах, керівник ОРАНСЬКА І.В. з проблеми «WEB-комунікації як необхідна складова НУШ» (31.10; 27.03)
Кударенко Т. М. -
учителів філологічного циклу, керівник ОРАНСЬКА І. В. з проблеми «Використання хмарних технологій у роботі вчителів філологічного циклу» (Дистанційно)
Бурлак Л. Г. -
керівників закладів загальної середньої освіти, керівник ОШЕГА З.С. з проблеми «Впровадження Internet-, веб- та медіа освітніх технологій в управлінській діяльності» (жовтень, листопад, грудень 2018 року; січень, 2019 року)
Немазана С.В, Петренко В. С. -
учителів фізичної культури та трудового навчання, керівник ОШЕГА З.С. з проблеми «Використання Google-сервісів у роботі вчителів фізичної культури та трудового навчання» (грудень 2018 року; січень,лютий, березень 2019 року)

Слухачі районних шкіл

із підвищення педагогічної майстерності:

Швидка С. М. –
учителів початкових класів, керівник КРАЩЕНКО О. В. з проблеми: «Формування професійної компетентності вчителів початкових класів в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» (04.12, 10.01, 28.03, 16.05)
Гончарук В.Д. –
учителів інформатики, керівник САЙКО В. С. з проблеми «Особливості застосування мов програмування Puthonта Jana при розв’язуванні олімпіадних задач» (30.10; 26.03)
Гончарук В.Д., Пугач В. Р. –
учителів хімії, керівник ЄМЕЦЬ В. М. з проблеми «Удосконалення навичок учителів із розв’язування задач підвищеної складності та олімпіадних задач з хімії» (01.11; 10.01 28.03)
Дяченко А. В., Кобилянська А. Л. –
учителів біології, керівник ЧИРВА І. М. з проблеми «Удосконалення навичок учителів із розв’язування задач підвищеної складності та олімпіадних задач з біології» (30.10; 09.01 27.03)

Віртуальні, творчі лабораторії

Гончарук В. Д,. Дяченко А. В.,
Кобилянська А. Л., Пугач В. Р. -
учителів хімії та біології, керівник ШВЕЦЬ О. О. з проблеми «Використання сучасних ІКТ-технологій на уроках хімії та біології» (дистанційно, упродовж року)
Гущина І. В., Чернецька В. І. -
учителів фізики, керівник ОРАНСЬКИЙ О.В. з проблеми «Особливості реалізації проблемного навчання через призму STEM-освіти» (дистанційно, упродовж року)
Гончарук В. Д. -
учителів інформатики, керівник САЙКО С.В. з проблеми «Особливості використання високорівневих, інтерпретованих та скриптованих мов програмування» (дистанційно, упродовж року)
МосієнкоТ. В.-
учителів математики, керівник ГУЖВІЄВА Т.І. з проблеми «STEM-драйвер розвитку в учнів ключових компетентностей і навичок майбутнього» (дистанційно, упродовж року)
Дяченко С. Д.-
учителів географії, керівник НОВОХАТЬКО О. І. з проблеми «Оновлення змісту викладання географії відповідно до мети і завдань галузі «Природознавство» нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» (дистанційно, упродовж року)
Узлова Л. Д..-
шкільних бібліотекарів, керівник КУРОЧКІНА Т.І. з проблеми «Використання Інтернет-сервісів для осучаснення бібліотечних форм роботи» (дистанційно, упродовж року)

Школа з підвищення педагогічної майстерності

педагогів-організаторів

Дерев’янко О. А. –
керівник РЯБОВА О. М.з проблеми «Методика організації творчої діяльності учнів» (30.10, 10.01, 26.03)

Школа практичних психологів та соціальних педагогів

Жукоцька О. О.
керівник ГРИШАЄВА О. (08.10, 06.12, 07.02, 04.04)

Члени районних творчих груп

Жукоцька О. О.-
практичних психологів та соціальних педагогів району, керівник ЛУБЕНЕЦЬ Г. І. з проблеми «Основні аспекти психологічного супроводу освітнього процесу в умовах Нової української школи»
Дяченко С. Д. -
учителів географії, керівник ДЯЧЕНКО С. Д, з проблеми «Формування ключових та предметних компетентностей учнів у процесі викладання курсу «Україна і світове господарство»»
Гончарук В. Д.-
учителів інформатики, які викладають інформатику у 5-9-х класах, керівник ЦАРУК О. Я, з проблеми «Технологічні підходи у викла-данні шкільного курсу інформатики у контексті трансформації STEM-освіти в освітній процес»
Мосієнко Т. В. –
учителів математики, керівник ЛІСАЙЧУК Н. С. з проблеми: «STEM-освіта в формуванні ключових компетентностей учнів на уроках математики»
Кобилянська А. Л., Пугач В. Р. –
учителів хімії та біології, керівник КОБИЛЯНСЬКА А. Л., з проблеми: «Практична складова хімії та біології – основа реалізації проблемного навчання та формування експериментальної компетентності учнів»
Мосієнко Т. В. –
класних керівників, керівник ГАЛУШКО І. В. з проблеми «Формування, становлення та розвиток духовно-морального світу особистості дитини на основі реалізації педагогічних ідей В. Сухомлинського та використання інноваційних технологій»

Члени районної методичної студії

Корткова І. І. –
керівник ШАРОВА Н. Я. з проблеми «Сучасні підходи до формування та розвитку іннова-ційної культури вчителя-словесника»

Члени районної школи практичних психологів

Жукоцька О. О. –
керівник ГРИШАЄВА О. В. з проблеми «Підвищення ролі психологічної компетентності педагогів засобами тренінгових технологій» (11.10; 06.12; 07.02; 04.04)

Слухачі районних майстер-класів

Біденко І. А. –
учителів початкових класів, керівник ПЛИС О. В. з проблеми «Формування інноваційного простору вчителя» (06.12; 26.03)
Кiлькiсть переглядiв: 793

Коментарi

 • Demaemiaingywem

  2013-05-06 16:40:44

  FEEMOFRIRMWOB xaikalitag dyncvanny [url=http://usillumaror.com]iziananatt[/url] Voiskiree http://gussannghor.com MasyadjuseZed...

 • Demaemiainoojtw

  2013-05-03 22:44:32

  FEEMOFRIRMWOB xaikalitag dyncvanny [url=http://usillumaror.com]iziananatt[/url] Voiskiree http://gussannghor.com MasyadjuseZed...