За 2013 – 2014 навчальний рік музей поповнився експонатами: елементи трипільського посуду, рушник, гільзи від патронів. Створено тематичний куточок на тему : « Воїни-Афганці». Проводилася робота зі створення літопису школи(матеріали для створення Алеї випускників), велася робота з архівними матеріалами та літературою музею.Учнями школи проводилася краєзнавчо- пошукова діяльність. На основі зібраних матеріалів були написані роботи «Історія міст і сіл» (учениця 7 класу Стець Лада), «Кіровоградщина – перлина скіфського краю» (учениця 11 класу Шевцова Наталія). Була надана допомога родині загиблого Дона А.П. у розшуку місця його поховання під час визволення села Новий Стародуб від німецько-фашистських загарбників 1943 року. Ведеться пошукова робота по участі у акції «Невідома могила жертв війни». Відшукано могилу Тонконога І.А., який похований у садку по вулиці Шевченка в селі Новий Стародуб.
Матеріали нашого шкільного музею використовуються в навчально-виховному процесі. Протягом 2012-2013 років в музеї проведено 10 екскурсій 16 навчальних занять. Учні школи приймають участь у пошуково-краєзнавчих акціях. Учнями зібрано багато свідчень про голодомор в селі.
Учні школи знайомилися із бойовим шляхом 36 гвардійськії Червоно-прапорної орденів Суворова і Кутузова II ст.. десантної дивізії під командуванням гвардії генерал-майора Денесенка М.Г та 8 гвардійської Червонопрапорної ордена Суворова Первомайської повітряно-десантної дивізії під командуванням генерала Богданова М. А., які звільнили наше село у 1943 році від фашистів.
Учні доглядають за братською могилою та за могилою розвідника Борі Борзенкова, похованого на сільському кладовищі.
Актив ради музею веде переписку з визволителями села Новий Стародуб від німецько-фашиських загарбників.
Педагогічний колектив дорожить кращими традиціями попередніх надбань широко використовує пам'ятки музею під час вивчення історії.

Шкільний музей постіно поповнюється новими експонатами.

/Files/images/shkola_2013/muzey/IMG_2027.JPG

/Files/images/shkola_2013/muzey/IMG_2029.JPG


/Files/images/shkola_2013/muzey/IMG_2028.JPG

/Files/images/shkola_2013/muzey/IMG_2024.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1055

Коментарi

  • Максим

    2016-03-24 20:21:54

    Дуже гарний музей...