• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Обдарована дитина

20 грудня відбулася шкільна учнівська науково-практична конференція "Учнівська творчість - 2017". Наші науковці:

/Files/images/novini_2016/IMG_2899.jpg

Міщенко Костянтин, учень 11 класу навчається у секції "Математики". Тема роботи: "Симетрія геометрії навколо нас". Керівник: Мосієнко Т.В.

/Files/images/novini_2016/IMG_2890.jpg

Чучупака Сергій, учень 11 класу навчається у секції "Географія". Тема роботи: "Ландшафти". Керівник: Дяченко С.Д.

/Files/images/novini_2016/IMG_2889.jpg

Таран Ірина, учениця 9 класу навчається у секції "Біологія". Тема роботи: "Вплив харчових добавок на організм людини.". Керівник: Кобилянська А.Л.

/Files/images/novini_2016/IMG_2894.jpg

Мусульбес Катерина, учениця 11 класу навчається у секції "Біологія". Тема роботи: "Сучасні методи вивчення крові". Керівник: Кобилянська А.Л.

Стипендіати "Гордість і надія Петрівщини- 2016"

/Files/images/novini_2016/IMG_0119.JPG

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_0080.JPG

Максімов Євгеній Євгенійович,
учень 6 класу

1.Районний етап Всеукраїнської акції учнівської молоді "День зустрічі птахів" номінація: "Майстер-клас": "Шпаківня своїми руками" - І місце"
2. Районний етап обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу "Туризм нас єднає" номінація "Туристські зльоти та змагання" - І місце
3. Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста - ІІІ місце"

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_0082.JPG


Лига Юлія Ігорівна,
учениця 7 класу

1. Районний етап Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків" - І місце
2. Обласний етап Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків" - ІІІ місце
3. Фінал Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків" - Грамота НЕНЦ

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_0078.JPG


Суровець Олексій Павлович,
учень 8 класу

Районна олімпіада з біології - ІІ місце
1. Районний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" -І місце
2.Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" - Диплом І ступеня

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_0085.JPG


Ситник Євген Віталійович,
учень 9 класу

1. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Парки - легені міст і сіл" - ІІ місце
/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_0081.JPG


Мусульбес Катерина Олександрівна,
учениця 10 класу

1. Районний етап Всеукраїнської трудової акції "Дослідницький марафон" - І місце
2. Обласний етап Всеукраїнської трудової акції "Дослідницький марафон" - ІІ місце

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_0073.JPG


Сидоренко Аліна Олександрівна
учениця 11 класу

1. Районна олімпіада з екології -ІІ місце
2. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України -ІІІ місце

Учасники районного гала-концерту "Інгулецький зорепад 2016 року" нагороджені подяками відділу освіти Петрівської райдержадміністрації хореографічний колектив "Калинка"

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_9944.JPG

- Молодша вікова група

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_8509.JPG

- Середня вікова група

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_8481.JPG

- Старша вікова група

/Files/images/reyting/obdarovan2016/IMG_0002.JPG

- Хоровий колектив "Джем"

/Files/images/novini_2016/IMG_4400.JPG





Максімова Дарина, учениця 3-Б класу разом з батьками Тетяною Миколаївною та Євгенієм Вікторовичем здобула І місце в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Мама, тато, я - спортивна сім'я" в місті
Кіровограді

Переможці районних олімпіад 2015-2016 навчального року з навчальних предметів

/Files/images/reyting/результати олымп.jpg

Переможці та учасники інтерактивних конкурсів у 2015-2016 н.р.

/Files/images/novini_2016/IMG_1428.jpg


Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" (49 учасників)

/Files/images/novini_2016/IMG_1387.jpg


Всеукраїнського конкурсу з українознавства "Патріот" (23 учасники)

Переможці районних та обласних конкурсів у
2015-2016 навчальному році

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_8176.JPG


Сидоренко Аліна, учениця 11 класу

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,
ІІІ місце.

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_8076.JPG




Максімов Евгеній, учень 6 класу
Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста", ІІІ місце

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_8101.JPG


Лига Юлія, учениця 7 класу
Районний етап Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків", І місце
Обласний етап Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків", ІІІ місце
Фінал Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків", грамота НЕНЦ

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_8166.JPG



Мусульбес Катерина, учениця 10 класу
Районний етап Всеукраїнської трудової акції "Дослідницький марафон", І місце
Обласний етап Всеукраїнської трудової акції "Дослідницький марафон", ІІ місце

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/конференцыя.jpg

Стипендіати "Гордість і надія Петрівщини-2015 "

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5270.JPG

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5256.JPG

Максімов Євгеній
Районний етап Всеукраїнської акції "Птах року -2014" - І місце
Обласний етап Всеукраїнської акції "Птах року -2014" - І місце
Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста" -ІІІ місце
Районний етап Всеукраїнської акції "Годівничка" - І місце
Районні змагання "Тато, мама і я - спортивна сім'я" - І місце
Обласні змагання "Тато, мама і я - спортивна сім'я" - І місце

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5258.JPG


Суровець Олексій Павлович
Обласний конкурс юних фотоаматорів -ІІІ місце в особистому заліку

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5245.JPG



Бурлак Артем Павлович
Районна олімпіада з математики - І місце
Районна олімпіада з фізики - І місце
Районна олімпіада з німецької мови - І місце
Обласна олімпіада з математики - участь

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5262.JPG



Меткий Сергій
Обласні спортивні ігри серед команд районів та міст з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998 року народження у дисципліни 400 метрів з результатом 1.05.0 с. -і місце в особистому заліку

19 грудня 2014 року відбулася шкільна науково-практична конференція

Наші науковці:

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/SAM_4252.JPG

Чучупака Сергій, учень 9-Б класу навчається у секції "Георгафія". Тема роботи: "Річка Бешка в небезпеці" Керівник: Дяченко С.Д.

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/SAM_4260.JPG

Сидоренко Аліна, учениця 10 класу навчається у секції "Екологія". Тема роботи: "Пластикова смерть на нашому столі". Керівник: Калмикова І.В.

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/SAM_4254.JPG

Гедерім Ігор, учень 11 класу навчається у секції "Біологія". Тема роботи: "Вплив біодобавок на живий організм". Керівник: Дяченко С.Д.

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/SAM_4270.JPG

Фалєєв Олександр, учень 11 класу навчається у секції "Екологія". Тема роботи: "Негативний вплив транспорту на атмосферу".
Керівник: Калмикова І.В.

Стипендіати ""Гордість і надія Петрівщини -2014"

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5054.JPG

Таранець Інна

Районна олімпіада з німецької мови - І місце
Обласна олімпіада з німецької мови - ІІ місце

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5061.JPG

Максімов Євгеній

Районний етап Всеукраїнської акції "Птах року - 2013" - І місце
Обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року – 2013» - І місце
Районний етап обласного краєзнавчого конкурсу електронних презентацій "Моя Кіровоградщина - перлина скіфського степу" - І місце
Районні змагання «Тато, мама і я – спортивна сім'я» - І місце

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5067.JPG

Калмикова Світлана

Районна олімпіада з фізичної культури - І місце
Обласна олімпіада з фізичної культури - Диплом третього ступеня
Районний етап Всеукраїнського конкурсу школярів і учнівської молоді «Вчимося заповідувати» - І місце

Мірошник Вадим

Районна олімпіада з фізичної культури - І місце

Обласна олімпіада з фізичної культури - Диплом третього ступеня

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5063.JPG

Колупаєва Анастасія

Районний етап Всеукраїнської трудової акції "Дослідницький марафон" - І місце
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Галерея кімнатних рослин» - ІІІ місце

/Files/images/shkola_2013/obdarovan/IMG_5137.JPG

Подяки учасників галаконцерту "Інгулецький зорепад- 2014" отримали хореографічний колектив "Калинка" та команда школи "Єдність" - переможці районного та призери обласного конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

Кiлькiсть переглядiв: 230

Коментарi